Зарегистрироваться
Seekland Info сообщество взаимопомощи студентов и школьников. / Seekland Info спільнота взаємодопомоги студентів і школярів.

ЗНО з математики.


Хто вибирає тест з математики: 
майбутні 1. фахівці в області інформаційних технологій:
  програміст - це фахівець, який займається розробкою алгоритмів і комп'ютерних програм на основі спеціальних математичних моделей.
  Web-програміст - фахівець в області комп'ютерних технологій, а саме web-програмування. Покликаний втілити в життя проекти web-дизайнерів, створюючи функціонуючий сайт.
  Адміністратор бази даних - фахівець, обслуговуючий бази даних.
  Адміністратори сайтів відповідають за підтримку працездатності сайту і забезпечення мережевої безпеки, управляють розміщенням, оновленням, модерацією контенту.
  Системний адміністратор - це фахівець з обслуговування комп'ютерів і локальних комп'ютерних мереж.
   і багато інших

 2. фізики

 3. авіабудівники

 4. машинобудівники

 5. архітектори

 6. фахівці в галузі робототехніки та систем управління і т.д.


 


Готуємося до ЗНО з математики.


Тест з ЗНО це письмовий тест, який перевіряє Ваше вміння розв'язати типові завдання з математики, тому я раджу розв'язати тести з математики 2014 та минулих років, що дозволить зрозуміти які теми, які формули потрібно вивчити. Я раджу особливу увагу приділяти таким темам як: тригонометричні формули, властивості логарифмів, схемами рішення ірраціональних рівнянь і нерівностей (особливо подивитися метод раціоналізації логарифмічних нерівностей), арифметичної і геометричної прогресії.


Я розв'язатв всі тести ЗНО за всі роки і з впевненістю можу сказати, що тільки "набивши руку" можна швидко і правильно відповісти на тест. Питання з року в рік на одні і теж теми, завдання типові. На сайті Ви знайдете вирішення багатьох тестів з описом теоретичного матеріалу, тобто якщо завдання викликали ускладнення теоретична частина допоможе її вирішити і зрозуміти метод вирішення.


Що стосується швидкої підготовки, то це, безумовно, залежить тільки від Ваших бажань. Вирішуючи і розбираючись у вирішенні кількох завдань тесту в день Ви гарантовано отримуєте шанс на добрий результат при здачі тесту з математики. Чим більше завдань Ви вирішуєте (регулярно протягом кількох місяців) тим вище результат тесту ЗНО.


Я, зі свого боку, готовий надати достатньо широкий спектр допомоги, використовуючи яку Ви зможете підготуватися і здати успішно ЗНО з математики.


Особливості ЗНО 2015


Всі пишуть про істотну зміну в правилах здачі ЗНО з математики. 
На столі півсклянки води, він на половину повний або на половину порожній? Песимісти скажуть, що тест складний і все пропало.
Я вважаю, що практично нічого не змінилося. Стакан на половину заповнений водою і воду туди ніхто не доливав.


Тест для багатьох стане простіше так як його розділили на два рівня складності: 1. базовий рівень

 2. поглиблений рівень


Вибрати рівень потрібно під час реєстрації на ЗНО з математики. Рівень складності визначають вузи, тобто багато регіональних ВНЗ для гарантованого прийому студентів знизять рівень тесту в порівнянні з минулими роками, тому потрібно стежити на сайтах ВНЗ за новинами і вибрати потрібний Вам рівень.


Трохи подробиць:


Базовий рівень: 30 завдань - 130 хвилин на все.
Поглиблений рівень: додатково + 6 завдань і + 80 хвилин часу. Тобто в цілому цей тест буде 36 завдань, які потрібно виконати за 210 хвилин.


 


Рішення завдань зно з математики за 214 рік